Chirurgia plastyczna coraz tańsza w Polsce.

Jeszcze niedawno operacji plastyczne były kojarzone przeważnie z gwiazdami Hollywood, ewentualnie z polskimi celebrytami, opowiada specjalista chirurgii plastycznej drpabianczyk.pl , jednak dzisiaj sytuacja się odmienia, coraz więcej polaków inwestuje w swój wygląd, bo ich na to stać. Chirurgia plastyczna rozwija się na potęgę, co powoduje między innymi to, że ceny są niższe, a jednocześnie Polacy zaczęli więcej zarabiać.

Chirurgia plastyczna rozwija się na potęgę.

W dzisiejszych czasach coraz łatwiej zatrzymać czas, opóźnić starzenie się organizmu i przede wszystkim jego widoczne oznaki, chirurgia plastyczna pozwala dostosować się do aprobowanych kanonów piękna. Nasz wygląd dziś decyduje nie tylko o tym, czy znajdziemy odpowiedniego partnera, ale również o tym, w jakim stopniu jesteśmy konkurencyjni na rynku pracy. Dzięki chirurgii plastycznej można zmienić swój wygląd, pozbyć się kompleksów oraz nabrać pewności siebie, co zdecydowanie wpłynie na sukcesy nie tylko prywatne, ale również zawodowe. Najbardziej popularne zabiegi chirurgii plastycznej to powiększenie czy redukcja biustu, zmiana formy nosa, lifting twarzy. Pacjentami chirurgii plastycznej często są też osoby chore, w ich przypadkach operacja potrafi uratować życie i zdrowie. Takie zabiegu mogą być refundowane przez NFZ.

O refundowaniu operacji powiększenia piersi nie powinno się mówić, jednak przy operacji pomniejszenia biustu jak najbardziej możemy rozmawiać o refundacji, jeżeli są na to wskazania medyczne, na przykład wówczas, gdy duże piersi powodują bóle i zmiany w kręgosłupie, jednak kolejki na taki zabieg mogą być bardzo duże.